Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

Tamamlayıcı sağlık sigortası SGK 'nın  anlaşması halihazırda bulunan özel hastanelerde sizin yerinize ödemeyi yaparak tedavi olmanızı sağlayan bir sigorta türüdür.Artı Sigorta'dan hemen bu sigorta türüne sahip olarak artık sizde özel hastanelerden ücretsiz faydalanabilirsiniz. SGK ile anlaşması bulunan tüm özel hastanelerde ve sağlık kuruluşlarında ayakta veya yatarak tedavi ile gerçekleştirilecek olan hastane masraflarınızı kafanıza takmadan sağlık hizmetinden faydalanabilrsiniz.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortasını Kimler yaptırabilir?

Tamamlayıcı sağlık sigortasını  henüz yaşı bile olmamış bebekler dahil olmak üzere 65 yaşına kadar tüm fertler bu sigorta türüne sahip olabilir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Yatarak Tedavi Teminatları

  • Hastaneye Yatma
  • Yatarak Tedavi
  • Ameliyat Ve Operasyon İşlemlerini
  • Ameliyat Öncesi Ve Sonrası Yapılacak Tetkikleriniz
  • Radyoterapi
  • Diyaliz
  • Kemoterapi
  • Refakatçi

Gerek ameliyat ve operasyon işlemleriniz gerekse de ameliyat ücretleriniz sigorta poliçeniz tarafından karşılanmaktadır. Artı Sigorta  Müşteri Destek Hattı  02742240010 üzerinden ameliyat ve operasyon masraflarının nasıl karşılandığı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ameliyat öncesi ve sonrası yapılacak tetkikleriniz, radyoterapi, diyaliz, kemoterapi, refakatçi giderleriniz de sigorta poliçesinde yer almaktadır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ayakta Tedavi Teminatları

  • Doktor Muayenesi
  • Doktor Muayenesinden Sonra Yaptırmanız Gereken Tetkikler ve Masraflar

Sigorta poliçenizin ana teminatları kısmında “ayakta tedavi” teminatları da yer almaktadır. Doktor muayenesi gereken ve doktor muayenesinden sonra yaptırmanız gereken tetkikler ve masraflar, poliçe kapsamına girmektedir.

Hastanede yatmanız gerekmiyorsa fakat muayene, röntgen, laboratuvar tetkikleri vb. gibi hizmetler kullanmanız gerekiyorsa, bu hizmetler sigortanız tarafından karşılanmaktadır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Ek Teminatları

Tamamlayıcı sağlık sigortası teminatları içerisine ihtiyaçlarınız doğrultusunda ek teminat belirleyebilirsiniz. Bu teminatlar; check-up, diyetisyen ve beslenme, psikolojik destek ve rehabilitasyon, diş ve dişçi masrafları olarak belirtilebilir.

Ek teminat olarak doğum sigortası da doğum teminatı ile eklenebilmektedir. Çocuk planaması yapan ebeveyn adayı kadınlar, bu ek teminat sayesinde hem kendilerini hem de bebeklerini güvence altına alabilmektedir.Artı Sigorta tamamlayıcı sağlık sigortası kapsamına doğum sigorta teminatını eklediğinizde, hamilelik sürecinde gerçekleştirilen kontrol masrafları, normal ya da sezaryen doğum masrafları ve hastane ücretleri dahil masraflar sigorta şirketiniz tarafından ödemesi gerçekleştirilmektedir.

Bu şekilde hamilelik ve doğum sürecinde karşınıza çıkabilecek tüm masraflarınızı sabitlemiş ve doğum dönemi içerisinde bu tip masrafları düşünmek zorunda kalmayacaksınız.


Günümüzde bilineceği üzere sağlık harcamları ciddi masraf haline gelmiş olmasına rağmen cüzi miktarlar ile hemen tamamlayıcı sağlık sigortasına sahip olarak  hastalık sürecinizde birde bu masrafları düşünmek zorunda kalmayın.

Hemen aşağıdaki formu doldurarak hızlıca size özel hazırlanmış teklifinizi size sunalım.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası HİZMETLER

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ

  0(506)125-8243